najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí pobočky AMBRA REAL Karviná - realitní kancelář" odpovídá 66 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, rodinný  dům 4+1, Dětmarovice

Prodej, rodinný dům 4+1, Dětmarovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 v obci Dětmarovice. Na 1.NP se nachází zádveří, chodba, obývací pokoj (krbová kamna), kuchyně spojená s jídelním koutem, technická místnost, zvlášť místnost s WC. Na 2.NP je ložnice, dva pokoje, koupelna, zvlášť místnost s WC. Rodinný dům je možné..

Lokalita: Dětmarovice - Koukolná2 650 000 Kč

Pronájem, rodinný  dům 4+1, Dětmarovice

Pronájem, rodinný dům 4+1, Dětmarovice

Nabízíme do pronájmu s možností odkupu v daném časovém období rodinný dům o velikosti 4+1 v obci Dětmarovice. Na 1.NP se nachází zádveří, chodba, obývací pokoj (krbová kamna), kuchyně spojená s jídelním koutem, technická místnost, zvlášť místnost s WC. Na 2.NP je ložnice, dva pokoje, koupelna,..

Lokalita: Dětmarovice - Koukolná12 000 Kč za měsíc

Prodej, Restaurace, 200m², Dětmarovice

Prodej, Restaurace, 200m², Dětmarovice

Nabízíme k prodeji restauraci v obci Dětmarovice. V přízemí domu se nachází zádveří, restaurace s barem, kuchyně, banketka, toalety. K dispozici je půda, vhodná k přestavbě na bytový prostor. Nemovitost je celopodsklepená, vytápěná kotlem na tuhá paliva (9 kWh, 2018). Na nemovitosti proběhla..

Lokalita: Dětmarovice1 190 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 150m², Karviná - Ráj

Prodej, Rodinný dům, 150m², Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v Karviné-Ráji. V přízemí domu se nachází kuchyně a tři pokoje, koupelna a samostatné WC. Během let 2016 a 2017 proběhla částečná rekonstrukce nemovitosti – výměna plastových oken, nová střešní krytina, částečná výměna krovů a desek. Interiér rodinného..

Lokalita: Karviná - Ráj1 450 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 58m² - Karviná - Ráj, ul. Borovského

Prodej, Byty 3+1, 58m² - Karviná - Ráj, ul. Borovského

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 po částečné rekonstrukci, který se nachází ve 4. patře domu po revitalizaci na ulici Borovského v Karviné - Ráji. Koupelna je v obkladech a s dlažbou, ve stejném barevném provedení i WC, které je samostatně. Byla vyměněná kuchyňská linka, v obývacím pokoji..

Lokalita: Borovského, Karviná - Ráj495 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 60m² - Karviná - Nové Město, ul. Havířská

Prodej, Byty 2+1, 60m² - Karviná - Nové Město, ul. Havířská

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1, který se nachází ve vyvýšeném přízemí cihlového domu na ulici Havířské v Karviné - Novém Městě. Byt má 2 dostatečně veliké neprůchozí pokoje, velikou čtvercovou kuchyň s místem pro jídelní stůl, zděnou koupelnu s vanou, samostatně WC a ještě komoru. Náklady..

Lokalita: Havířská, Karviná - Nové Město350 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1, který se nachází ve 3. patře domu po revitalizaci (s novým výtahem) na ulici Majakovského v Karviné - Mizerově. V bytě je zděné jádro, koupelna v obkladech a s dlažbou, sprchovacím koutem a prostorem pro pračku. WC samostatně. Oba pokoje jsou dostatečně..

Lokalita: Majakovského, Karviná - Mizerov499 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Mizerov, tř. Těreškovové

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Mizerov, tř. Těreškovové

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkónem, který se nachází v 6. podlaží domu po celkové revitalizaci na tř. Těreškovové v Karviné - Mizerově, nedaleko kina Centrum. Byt je po kompletní rekonstrukci, jsou zde nové rozvody elektřiny (v mědi), nové omítky, v pokojích plovoucí..

Lokalita: tř. Těreškovové, Karviná - Mizerov680 000 Kč

Prodej, Byty 3+kk, 59m² - Karviná - Hranice, ul. Bratr. Veverkových

Prodej, Byty 3+kk, 59m² - Karviná - Hranice, ul. Bratr. Veverkových

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkně zrekonstruovaný byt 3+kk v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3. patře domu s výtahem v blízkosti obchodního domu Kaufland v Karviné - Hranicích. Při rekonstrukci bytu byla upravena jeho dispozice. Byla zvětšená koupelna, kde se nyní nachází rohová vana,..

Lokalita: Bratr. Veverkových, Karviná - Hranice890 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Karviná - Hranice, ul. Divišova

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Karviná - Hranice, ul. Divišova

Nabízíme Vám ke koupi prostorný družstevní byt po částečné rekonstrukci, který se nachází ve vyvýšeném přízemí domu po revitalizaci na ulici Divišově v Karviné - Hranicích. Všechny 3 pokoje jsou dostatečně veliké, neprůchozí, ideální především pro rodinu s dětmi, ovšem díky nízkému podlaží a..

Lokalita: Divišova, Karviná - Hranicerezervováno