najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 43 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Chata, 2+kk, Orlová

Prodej, Chata, 2+kk, Orlová

Zděná chata o velikosti 2+kk se nachází v Orlové. Zastavěná plocha chaty je 34m2. Nemovitost je celopodsklepena. V suterénu je k dispozici – zádveří, kuchyně, kotelna, koupelna s vanou. V 1NP. se nachází obývací pokoj s lodžii, samostatné WC. V 2NP. je k dispozici ložnice. Vytápění chaty řešeno..

Lokalita: Orlovárezervováno

Prodej, Rodinné domy, 3+1, Havířov - Prostřední Suchá

Prodej, Rodinné domy, 3+1, Havířov - Prostřední Suchá

Rodinný dům o velikosti 3+1 s garáží se nachází v klidné a žádané části Havířova v Prostřední Suché. Jedná se o podsklepený dům, kde zastavěná plocha domu je 120m2 a plocha zahrady 742m2. Dům byl kolaudován v roce cca 1968. V průběhu užívání byl dům napojen na vodovodní řád, plynofikaci,..

Lokalita: Havířov - Prostřední Suchá2 400 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 8+2, 300m²,  Rychvald

Prodej, Rodinný dům 8+2, 300m², Rychvald

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 8+2 v obci Rychvald. V přízemí domu se nachází zádveří, kuchyně, 2x dětský pokoj, ložnice, pracovna, prostorná technická místnost, koupelna, samostatné WC. Schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde je kuchyně, 2x dětský pokoj, ložnice, koupelna, samostatné WC...

Lokalita: Rychvald4 700 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 5+1, 120m², Havířov

Prodej, Rodinné domy, 5+1, 120m², Havířov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru obce Prostřední Suchá s výbornou dostupností na MHD. Dům je v zachovalém stavu se zahradou o velikosti 1723m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyň, ložnice, menší jídelna, koupelna, wc. V patře se nachází dva pokoje a volný půdní prostor. Dům je..

Lokalita: Havířov - Prostřední Suchávolejte makléři

Prodej, Rodinné domy, 3+kk, Petřvald u Karviné

Prodej, Rodinné domy, 3+kk, Petřvald u Karviné

Rodinný dům o velikosti 3+kk (v minulosti 4+1) se nachází v Petřvaldu u Karviné. Jedná se o dvojpodlažní celopodsklepený dům. Zastavěná plocha domu je cca 100m2. Dům byl kolaudován v roce 1960. V 1NP. se nachází zádveří, schodiště prostorný obývací pokoj propojen jídelním koutem s kuchyní. Dále v..

Lokalita: Petřvald2 490 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 3+1, 80m² - Horní Suchá

Prodej, Rodinné domy, 3+1, 80m² - Horní Suchá

Nabízíme k prodeji rodinný finský domek po částečné rekonstrukci. Dům se nachází v centru obce Horní Suchá s výbornou dostupností na MHD, ke škole, školce. Na domě proběhla rekonstrukce elektřiny, nové topení v mědi, nový plynový kotel, nová koupelna, nová kuchyň. linka, podlahy, omítky, nová..

Lokalita: Horní Suchá2 090 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,4+kk, Těrlicko, 116m²

Prodej, Rodinné domy,4+kk, Těrlicko, 116m²

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v Těrlicku, kousek od Těrlické přehrady. Dům se nachází v klidné slepé ulici. Příjezd po obecní asfaltové silnici. Pozemek má velikost 1017m2 je oplocený - z přední části zděný plot z elektrickou bránou. Dům má dispoziční řešení 3 pokoje, obývací pokoj..

Lokalita: Těrlickoinfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Ostrava - Radvanice

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Ostrava - Radvanice

Rodinný dům o velikosti 4+1 se nachází v Ostravě Radvanicích. V přízemí domu je k dispozici zádveří, obývací pokoj, ložnice, kuchyně, hostinský pokoj, koupelna s vanou, WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde se nachází jeden pokoje, prostorná půda - kde lze vybudovat další obytný prostor. ..

Lokalita: Ostrava - Radvanice2 980 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Orlová - Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Orlová - Lutyně

Rodinný dům o velikosti 4+1 s garáží a garážovým stání je umístěn Orlové. V přízemí domu máme k dispozici zádveří, chodbu se vstupem do kuchyně a prostorného obývacího pokoje. V obývacím pokoji je umístěn krb, jídelní kout a je zde výstup na terasu. Dále v tomto patře máme samostatné WC. Schodištěm..

Lokalita: Orlová - Lutyně1 999 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 9+2 Dolní Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 9+2 Dolní Lutyně

Rodinný dům o velikosti 9+2 s prostornou garáží (pro dvě auta) a dílnou se nachází v klidné části Dolní Lutyně. Jedná se o nepodsklepený dům s prostornými dvěmi bytovými jednotkami. Zastavěná plocha domu je 207m2, zastavěná plocha garáží je 77m2 (vrata dálkové ovládání) a plocha zahrady 1036m2...

Lokalita: Dolní Lutyně5 250 000 Kč