najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 20 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům 5+1, 150 m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Prodej, Rodinný dům 5+1, 150 m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 5+1 v Petrovicích u Karviné – Dolní Marklovice. Na 1.NP se nachází zádveří, technická místnost, samostatné WC, prostorná kuchyně, ložnice, obývací pokoj, pracovna, koupelna. Betonovým schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde jsou dva pokoje a půdní prostor,..

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovicerezervováno

Prodej, Rodinný dům 6+2, 230 m² - Karviná - Fryštát

Prodej, Rodinný dům 6+2, 230 m² - Karviná - Fryštát

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikost 6+2 v Karviné. V přízemí domu se nachází kuchyně se špíži, obývací pokoj, dětský pokoj, koupelna s vanou a sprchovacím koutem, samostatné WC. Tato bytová jednotka prošla rekonstrukcí – elektro měď, voda plast, stropy, obklady v ložnici, v obývacím pokoji,..

Lokalita: Svatopluka Čecha, Karviná - Fryštát5 290 000 Kč

Rodinný dům 4+kk , Dobrá

Rodinný dům 4+kk , Dobrá

Naše realitní kancelář prezentuje novostavbu o velikosti 4+kk s technickým zázemím,v žádané lokalitě obce Dobrá u Frýdku Místku. Klidné místo blízko lesa , kousek od centra i autobusové zastávky, a dobrou dostupnost okolních měst představuje výše nabízená nemovitost. V oplocené zahradě najdeme v..

Lokalita: Dobrá8 499 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 5+1, 150 m² - Petrovice u Karviné

Prodej, Rodinný dům 5+1, 150 m² - Petrovice u Karviné

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 5+1 v obci Petrovice u Karviné. V 1.NP se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, samostatné WC, koupelna s vanou, chodba. Schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde je chodba, kuchyně, dva pokoje, koupelna společně s WC. Rodinný dům může mít dvě bytové..

Lokalita: Petrovice u Karviné 352info v RK

Rodinný dům 5+kk, Rychvald

Rodinný dům 5+kk, Rychvald

Námi nově inzerovaná nemovitost, rodinný dům s dvojgaráží v obci Rychvald, představuje zajímavou nabídku na klidné bydlení v rodinné atmosféře se vzrostlou zahradou ,v žádané obci s veškerou občanskou vybaveností a dobrou infrastrukturou. Zděný, dvoupodlažní dům, podsklepený, postaven v roce..

Lokalita: Rychvald9 500 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 170 m² - Orlová - Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 170 m² - Orlová - Lutyně

Nabízíme Vám ke koupi dvoupodlažní rodinný dům z roku 1992 o dispozici 4+1, který se nachází v klidné lokalitě na v Orlové-Lutyni. Dům disponuje kuchyní s elektrickým sporákem, obývacím pokojem, menší místností a koupelnou v přízemí, třemi pokoji a koupelnou v prvním patře, WC rovněž v přízemí i v..

Lokalita: Rolnická, Orlová - Lutyně3 890 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  6+2 - Orlová - Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 6+2 - Orlová - Lutyně

Rodinný dům o velikosti 6+2 se nachází v klidné části Orlové Lutyně. V přízemí domu se nachází zádveří, chodba, obývací pokoj, ložnice, kuchyně, pracovna, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou tři pokoje, kuchyně, koupelna s vanou a WC, výstup do..

Lokalita: Orlová - Lutyně4 200 000 Kč

Prodej, Chata,  3+1- Guty

Prodej, Chata, 3+1- Guty

Nabízíme Vám ke koupi chatu s číslem evidenčním o velikosti 3+1, která se nachází v horském prostředí v obci Guty v blízkosti Javorového vrchu. Zastavěná plocha chaty je 39m2. V přízemí se nachází obývací prostor, propojený s kuchyní a jídelním koutem. Schodištěm se dostaneme do 2NP. ke jsou dva..

Lokalita: Třinec - Guty2 499 000 Kč

Rodinný dům se zahradou

Rodinný dům se zahradou

Nemovitost v Albrechticích u Českého Těšína ,jež představuji, nabízí krásné bydlení na okraji obce, s dostupností přilehlých měst a výbornou občanskou vybaveností. Okrasná zahrada se vzrostlými stromy; pergolou i hlubokou studnou( cca 12m). Rodinný dům s okrasnou zahradou a širokým využitím , s..

Lokalita: Albrechtice4 400 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  4+2 - Dětmarovice

Prodej, Rodinné domy, 4+2 - Dětmarovice

Rodinný dům o velikosti 4+2 se nachází v Dětmarovicích. V přízemí domu je dispozici zádveří, vstupní hala, kuchyně, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, vanou, umývadlem, samostatné WC, vstupní prostor. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde se nachází tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem,..

Lokalita: Dětmarovice3 800 000 Kč