najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 92 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,2+1,  Záříčí

Prodej, Rodinné domy,2+1, Záříčí

Rodinný dům o velikosti 2+1 se nachází v klidné části obce Zářice. V přízemí domu máme k dispozici zádveří, kuchyni propojenou s obývacím pokojem, ložnice, technická místnost, koupelna, WC. Na domku proběhly v roce 2003 rekonstrukce – izolace domu (ze dvou stran), střecha včetně krovů (krytina..

Lokalita: Záříčírezervováno

Prodej, Rodinné domy,3+1, 100m² - Lučina

Prodej, Rodinné domy,3+1, 100m² - Lučina

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru obce Lučina. Dům je v udržovaném stavu. Stavěný na konci 50.let. V přízemí domu se nachází kuchyň se spíží, obývací pokoj, vstup na zahradu, wc, schodiště do I.NP. V patře domu se nachází 2 pokoje, koupelna. Na půdě lze vybudovat další pokoje. Dům je celý..

Lokalita: Lučina1 850 000 Kč

Prodej, Rodinné domy 3+1, 85m² - Stará Ves nad Ondřejnicí

Prodej, Rodinné domy 3+1, 85m² - Stará Ves nad Ondřejnicí

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 a zastavěné ploše 85 m2 se zahradou o velikosti 929 m2. V prvním podlaží domů je kuchyně, pokoj WC a koupelna a ve druhém podlaží domu jsou dva pokoje. Dům je udržovaný a nachází se na velice pěkném a tichém místě u řeky. Dům je napojen na obecní..

Lokalita: Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Vesinfo v RK

Prodej rodinného domu 4+kk, 162m2, pozemek 873m2, Ostrava - Stará Bělá

Prodej rodinného domu 4+kk, 162m2, pozemek 873m2, Ostrava - Stará Bělá

Prodej atypické novostavby rodinného domu nacházející se ve velmi klidné a žádané části obce Ostrava - Stará Bělá. Novostavba je téměř před dokončení s předpokládanou kolaudací ve 3Q/2018. Dvoupodlažní novostavba disponuje celkovou užitnou plochou 214 m2, z toho obytnou část tvoří 162 m2 a zázemí..

Lokalita: Chrobákova, Ostrava6 450 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Orlová - Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Orlová - Lutyně

Rodinný dům o velikosti 4+1 s garáží a garážovým stání je umístěn Orlové. V přízemí domu máme k dispozici zádveří, chodbu se vstupem do kuchyně a prostorného obývacího pokoje. V obývacím pokoji je umístěn krb, jídelní kout a je zde výstup na terasu. Dále v tomto patře máme samostatné WC. Schodištěm..

Lokalita: Orlová - Lutyně2 600 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 5+1 - Dolní Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 5+1 - Dolní Lutyně

Rodinný dům o velikosti 5+1 se dvěma garážemi se nachází v klidné části obce Dolní Lutyně. Jedná se o třípodlažní, celopodsklepený dům. V 1.NP se nachází vstupní předsíň, chodba, kuchyně propojená jídelnou s obývacím pokojem, zde je umístěn krb. Z jídelního prostoru je výstup francouzským oknem na..

Lokalita: Dolní Lutyně3 490 000 Kč

Prodej, rodinný dům 3+1, Dolní Lutyně

Prodej, rodinný dům 3+1, Dolní Lutyně

Rodinný dům o velikosti 3+1 se nachází v klidné části Dolní Lutyně. V přízemí domu je k dispozici - vstupní prostor, obývací pokoj, kuchyně, dětský pokoj, ložnice, koupelna s vanou a WC. Jsou zde částečně nové omítky, plástová okna. Nemovitost je napojena na elektřinu a studnu, odpad řešen..

Lokalita: Dolní Lutyněrezervováno

Prodej, Rodinný dům 4+1, Orlová

Prodej, Rodinný dům 4+1, Orlová

Rodinný dům o velikosti 4+1 s bazénem se nachází Orlové. V přízemí domu se nachází zádveří s šatnou, kuchyně, prostorný obývací pokoj s krbem, místnost pro vybudování koupelny, samostatné WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou tři pokoje, dva podkrovní prostory, koupelna s vanou, WC. Dále v..

Lokalita: Orlová - Lutyně2 450 000 Kč

Prodej, rodinný dům, 100 m2, pozemek 345 m², Darkovice

Prodej, rodinný dům, 100 m2, pozemek 345 m², Darkovice

Prodej rodinného domu v části obce Darkovice u Opavy. Dům prošel v roce 2010 rekonstrukcí přízemí (plastová okna, podlaha se zateplením, omítky, elektroinstalace v mědi, voda + odpady v plastu, plynofikace, radiátory s novými rozvody, 1/3 střechy nová, částečné zateplení, injektáž, hydroizolace),..

Lokalita: Darkovice1 200 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 160m², Karviná, Ráj

Prodej, Rodinný dům, 160m², Karviná, Ráj

Rodinný dům s dispozičním řešením 2,5+kk na 1.NP a 2,5+1 na 2.NP nabízíme na atraktivním místě obce Karviná-Ráj. Vstupem přes zádveří projdeme chodbou do prostorného obývacího pokoje spojený s kuchyňským koutem, dále v přízemí domu je ložnice, pracovna nebo šatní prostor, koupelna společně s WC...

Lokalita: Karviná3 490 000 Kč