najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 617 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům 7+2, 300m² - Karviná

Prodej, Rodinný dům 7+2, 300m² - Karviná

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 7+2 v obci Karviná. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 4+1, kde je kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, menší pracovna, spíž, koupelna, samostatné WC, chodba. Betonovým schodištěm se dostaneme na 2.NP. Na tomto nadpodlaží je kuchyně,..

Lokalita: Máchova, Karvináprodáno

Prodej, Byty 2+1,  56m² - Karviná, ul. Jaroslava Vrchlického

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná, ul. Jaroslava Vrchlického

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1, který se nachází ve 7. patře domu s výtahem na ulici Vrchlického v Karviné. Byt je po částečné rekonstrukci, v obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, kuchyň, chodba + studentský pokoj lino, koupelna dlažba. Koupelna v obkladech, je zde umístěn sprchovací kout,..

Lokalita: Jaroslava Vrchlického, Karvináprodáno

Pronájem, Byty 2+kk, 45m² - Karviná - Nové Město

Pronájem, Byty 2+kk, 45m² - Karviná - Nové Město

Nabízíme do pronájmu byt o velikosti 2+kk. Na 3.NP je umístěný byt o velikosti 2+kk, kde je kuchyně společně s obývacím pokojem, ložnice, koupelna se sprchovacím koutem společně s WC. Byt je vytápěn podlahovým, elektrickým topením (snížená sazba 20hod), kuchyně má k dispozici lednici, varnou..

Lokalita: Svatopluka Čecha 889/36, Karviná - Nové Městoprodáno

Prodej, Byty 3+1, 80 m² - Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Prodej, Byty 3+1, 80 m² - Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Nabízíme Vám ke koupi prostorný družstevní byt 3+1 s novou velikou zasklenou lodžií, který se nachází ve 3. patře domu po celkové revitalizaci na ulici U Lesa v Karviné-Ráji, u lesoparku. Dům má 2 výtahy a bezbariérový přístup. Byt má veliký obývací pokoj, ze kterého vede vstup do neprůchozí..

Lokalita: U Lesa 869/34b, Karviná - Rájprodáno

Prodej, Rodinné domy, 6+2 - Horní Suchá

Prodej, Rodinné domy, 6+2 - Horní Suchá

Rodinný dům o velikosti 6+2 s garáží a hospodářskou budovou se nachází v Horní Suché. Jedná se dvojpodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou 110m2. Kolaudace domu proběhla v roce cca 1970. V přízemí domu se nachází vstupní prostor, chodba, kuchyně, tři pokoje, koupelna, samostatné WC. Schodištěm..

Lokalita: Horní Sucháprodáno

Prodej garáže, 21 m² - Karviná, ul. Sportovní

Prodej garáže, 21 m² - Karviná, ul. Sportovní

Nabízíme Vám ke koupi garáž po čerstvé kompletní renovaci. Nachází se v blízkosti Karvinské hornické nemocnice, vedle fotbalového stadionu. Nová střešní krytina, nové vnitřní omítky, nátěry stěn i stropu, podlahový nátěr, nátěr vrat i okapu. Nová elektřina a LED osvětlení. Vlastní elektroměr. Před..

Lokalita: Sportovní, Karvináprodáno

Pronájem, Rodinný dům 4+1, 130m² - Karviná

Pronájem, Rodinný dům 4+1, 130m² - Karviná

Nabízíme do pronájmu rodinný dům o velikosti 4+1, který se nachází v části obce Karviná-Ráj. V přízemí domu je zádveří, chodba, tři obytné pokoje, průchozí kuchyně, jídelní prostor, samostatné WC, koupelna. Rodinný dům je možné vytápět kotlem na tuhá paliva, který je umístěný v částečném..

Lokalita: V Polích, Karvináprodáno

Prodej, Rodinný dům3+1, 150m² - Petrovice u Karviné

Prodej, Rodinný dům3+1, 150m² - Petrovice u Karviné

Rodinný dům o velikosti 3+1 se nachází v obci Petrovice u Karviné. V přízemí domu je zádveří, chodba, technická místnost, kuchyně, obývací pokoj, ložnice s šatním prostorem, dětský pokoj, koupelna s WC. Od roku 2011 do roku 2021byly provedené rekonstrukce na nemovitosti – částečná elektroinstalace..

Lokalita: Petrovice u Karvinéprodáno

Prodej, Byty 1+1, 35 m² - Karviná, ul. Žižkova

Prodej, Byty 1+1, 35 m² - Karviná, ul. Žižkova

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný družstevní byt 1+1 po celkové rekonstrukci s velikou lodžií, který se nachází ve 3. patře domu se dvěma výtahy na ulici Žižkově v Karviné-Hranicích, v blízkosti Kauflandu. Koupelna je zděná, v obkladech a s dlažbou, je zde vana, umyvadlo i WC a také prostor pro..

Lokalita: Žižkova, Karvináprodáno

Prodej, Rodinné domy,  4+1 - Dolní Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 4+1 - Dolní Lutyně

Rodinný dům o velikosti 4+1 s garáží se nachází v Dolní Lutyni. Jedná se dvojpodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou cca 130m2. Kolaudace domu proběhla v roce cca 1976. V přízemí domu se nachází technické místnosti – kotelna, garáž, dílna, spíž, WC, Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde se nachází..

Lokalita: Dolní Lutyněprodáno