najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 168 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1, 55m² - Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Prodej, Byty 2+1, 55m² - Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1 s prostorným balkónem, který se nachází ve 3. patře domu po revitalizaci v klidné a žádané lokalitě městské části Karviná - Ráj. Byt má 2 stejně velké pokoje s plovoucími podlahami, přičemž v pokoji s vestavnou zrcadlovou skříní je vstup na balkón s výhledem..

Lokalita: U Lesa, Karviná - Rájprodáno

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Mizerov

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Mizerov

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1 se zasklenou lodžií, který se nachází ve 3. patře domu po celkové revitalizaci v klidné lokalitě městské části Karviná - Mizerov. Byt je v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ, nebo také jako zajímavá investice. Má dva dostatečně..

Lokalita: tř. Těreškovové, Karviná - Mizerovprodáno

Prodej, Rodinný dům, 270m²,  Petrovice u Karviné

Prodej, Rodinný dům, 270m², Petrovice u Karviné

Rodinný dům o velikosti 4+1 se nachází v obci Petrovice u Karviné. Na 1.NP se nachází zádveří, chodba, kuchyně, prostorný obývací pokoj, ložnice, dva další pokoje, koupelna, samostatné WC. Nemovitost je celopodsklepená. Betonovým schodištěm se dostaneme do suterénu nemovitosti, kde je garáž,..

Lokalita: Petrovice u Karvinéprodáno

Prodej, Byty 3+1, 73m² - Karviná - Ráj, ul. Březová

Prodej, Byty 3+1, 73m² - Karviná - Ráj, ul. Březová

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 s balkónem, který lze financovat hypotékou!! Nachází se nachází ve 2. patře domu s výtahem v klidné lokalitě městské části Karviná - Ráj, na ulici březové. Dům je po celkové revitalizaci. V bytě byla udělaná rekonstrukce, jádro je nově uděláno ze..

Lokalita: Březová, Karviná - Rájprodáno

Prodej, Byt 3+kk s garáží, 67m² - Havířov - Město

Prodej, Byt 3+kk s garáží, 67m² - Havířov - Město

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 i s garáží (byt je upravený na 3+kk), který se nachází v 5. patře domu s výtahem a bezbariérovým přístupem v klidné a žádané lokalitě Havířov-Město, ul. 17. listopadu. Byt lze převést do osobního vlastnictví a jeho koupi financovat hypotékou! Garáž je cca..

Lokalita: 17. listopadu, Havířov - Městoprodáno

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1735m² - Rychvald

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1735m² - Rychvald

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1735m2 vhodný k výstavbě rodinného domu. Pozemek je slunný, mírně svažitý, nachází se v klidné lokalitě obce Rychvald. Veškeré sítě – plyn, elektro, voda na hranici pozemku. Příjezd k pozemku je po asfaltové cestě, občanská vybavenost v dosahu chůze,..

Lokalita: Rychvaldprodáno

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Haškova

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Haškova

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví (se zasklenou lodžií), který se nachází ve 2. patře domu po kompletní revitalizaci. Byt se prodává i s garáží, která se nachází 30 metrů od bytu!! V bytě došlo k několika úpravám, je zde zděné bytové jádro, koupelna v obkladech a s dlažbou, vana,..

Lokalita: Haškova, Karviná - Rájprodáno

Prodej, Rodinný dům 8+2, Petřvald

Prodej, Rodinný dům 8+2, Petřvald

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Petřvaldě s dispozičním řešením 2 x 4+1. Na 1.NP se nachází kuchyň, jídelní místnost, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a zvlášť místnost s WC, prostorná chodba (1.NP krbová kamna). 2.NP je totožné s 1. nad podlažím. Obě nad podlaží mají lodžie – vstup..

Lokalita: Petřvaldprodáno

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Orlová

Prodej, Rodinné domy, 4+1 Orlová

Rodinný dům o velikosti 4+2 se nachází v klidné části Orlové. Zastavěná plocha domu je 125m2. Jedná se o nemovitost s jedním podzemním podlažím a dvěma nadzemními podlažími + půdní prostor. Po drobných úpravách lze dosáhnout dispozičního řešení 5+1. V 1. NP se nachází zádveří, chodba ložnice,..

Lokalita: Orlováprodáno

Prodej, Rodinný dům 4+1, Orlová

Prodej, Rodinný dům 4+1, Orlová

Rodinný dům o velikosti 4+1 se nachází v klidné části Orlové. V přízemí domu se nachází zádveří, kuchyně, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou tři pokoje, šatna, pracovna. Dům byl kolaudovaný v roce 1983. V průběhu posledních let byly provedeny tyto..

Lokalita: Orlová - Porubaprodáno