najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 181 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 4+1,  Petřvald u Karviné

Prodej, Rodinný dům, 4+1, Petřvald u Karviné

Rodinný dům o velikosti 4+1 s dvěma garážemi, hospodářskou budovou se nachází v Petřvaldě u Karviné. Jedná se o dvojpodlažní, z části podsklepený dům. V 1.NP se nachází vstupní předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj s výstupem na terasu, ložnice, koupelna s rohovou vannou a sprchovým..

Lokalita: Petřvaldprodáno

Prodej, Rodinný dům 5+1, Ostrava, Radvanice

Prodej, Rodinný dům 5+1, Ostrava, Radvanice

Rodinný dům o velikosti 5+1 s garáží se nachází v klidné části Ostrava Radvanice. V přízemí domu je vstupní prostor, chodba, prostorný obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, koupelna s vanou, WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou k dispozici 3 pokoje, koupelna s vanou, WC, terasa. Z 2NP...

Lokalita: Ostrava - Radvaniceprodáno

Rodinný dům 4+kk, Orlová

Rodinný dům 4+kk, Orlová

Rodinný dům o velikosti 4+kk se nachází v Orlové části Město. Nemovitost byla kolaudovaná v roce 2011. Jedná se o dřevostavbu s velmi nízkými náklady na bydlení. Vytápění domu je řešeno podlahovým vytápěním (elektřinou) a dále je možno dům vytápět krbem. Součásti krbu jsou průduchy v 2NP. , které..

Lokalita: Orlová - Lazyprodáno

Prodej, pozemky pro komerční výstavbu 8.555m², Jablunkov

Prodej, pozemky pro komerční výstavbu 8.555m², Jablunkov

Komerční pozemek o velikosti 8.555m2 se nachází v katastrálním území Jablunkov. Dle územího plánu se pozemky nacházejí v ploše, kde lze umístit výrobu a skladování – lehký průmysl. Přístup na pozemek z obecní cesty. Velmi dobrá dostupnost na hlavní tah na Slovensko.

Lokalita: Jablunkovprodáno

Prodej, Rodinný dům 4+1, 220m², Karviná

Prodej, Rodinný dům 4+1, 220m², Karviná

Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 v řadové zástavbě v atraktivní lokalitě Karviná – Fryštát. V přízemí domu se nachází garáž, zádveří, dětský pokoj, šatní místnost. Schodištěm vstoupíme do prostorné kuchyně se vstupem na zahradu, dále technická místnost a sprchovací kout společně s WC. Na..

Lokalita: Karviná - Fryštátprodáno

Pronájem, Rodinné domy, 6+1 - Dolní Lutyně

Pronájem, Rodinné domy, 6+1 - Dolní Lutyně

Nabízím pronájem rodinného domu ke komerčním účelům včetně vybavení. Dům je o velikosti 6+1 s garáží, který se nachází v Dolní Lutyni. V přízemí domu jsou k dispozici 3 kanceláře, kuchyně, WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou k dispozici 3 kanceláře a dva půdní prostory, samostatné WC. Dům..

Lokalita: Dolní Lutyněprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 60m² - Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Prodej, Byty 3+kk, 60m² - Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1, u kterého došlo při celkové rekonstrukci na změnu dispozice na 3+kk. Byt se nachází ve 2. patře domu po kompletní revitalizaci. Odstraněním příček vznikl komfortní prostor v obývacím pokoji. Vestavěné akvárium je umístěno ve vysouvací konstrukci. Ložnice je..

Lokalita: Na Kopci 2081/30, Karviná - Mizerovprodáno

Prodej, Byt 3+kk s garáží, 67m² - Havířov - Město

Prodej, Byt 3+kk s garáží, 67m² - Havířov - Město

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 i s garáží (byt je upravený na 3+kk), který se nachází v 5. patře domu s výtahem a bezbariérovým přístupem v klidné a žádané lokalitě Havířov-Město, ul. 17. listopadu. Byt lze převést do osobního vlastnictví a jeho koupi financovat hypotékou! Garáž je cca..

Lokalita: 17. listopadu, Havířov - Městoprodáno

Prodej, Chalupa, 3+kk, Orlová

Prodej, Chalupa, 3+kk, Orlová

Celoročně obývatelná chata o velikosti 3+KK s hospodářskou budouvou se nachází v Orlové. V přízemí chaty je k dispozici kuchyně, obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, samostatné WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde je jedna místnost. V roce 2000 byla provedena přístavba koupelny, WC a..

Lokalita: Orlováprodáno

Prodej, Rodinný dům 4+1 Petřval u Karviné

Prodej, Rodinný dům 4+1 Petřval u Karviné

Rodinný dům o velikosti 4+1 s dvojgaráží se nachází v Petřvaldě u Karviné. V přízemí domu se nachází zádveří, kuchyně, dva pokoje, koupelna s vanou, samostatné WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou dva prostorné pokoje, dva půdní prostory. Kolaudace domu proběhla v roce 1960 a v roce 2005..

Lokalita: Petřvaldprodáno