najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 34 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 3+1, 61m² - Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Prodej, Byty 3+1, 61m² - Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 po celkové rekonstrukci s balkónem, který se nachází na ulici V Aleji v Karviné-Ráji. V bytě jsou nové plovoucí podlahy, omítky, snížené stropy, zděné jádro, v koupelně vana i umyvadlo se skříňkou, závěsné WC. Elektřina v celém bytě v mědi. Kuchyň je..

Lokalita: V Aleji, Karviná - Ráj1 580 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 79m² - Karviná - Nové Město, ul. Jaroslava Vrchlického

Prodej, Byty 3+1, 79m² - Karviná - Nové Město, ul. Jaroslava Vrchlického

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 s lodžií, který se nachází v 1. podlaží domu po revitalizaci na ulici Jaroslava Vrchlického v Karviné - Novém Městě. Tento byt nabízí 3 veliké neprůchozí pokoje, prostornou kuchyň s rohovou kuchyňskou linkou (plynová varná deska Mora, elektrická trouba..

Lokalita: Jaroslava Vrchlického, Karviná - Nové Město1 550 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Ciolkovského

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Ciolkovského

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1 s lodžií, který se nachází ve 3. patře domu po celkové revitalizaci na ulici Ciolkovského v Karviné-Ráji. Byt je ideální jako investice, žije zde dlouhodobě podnájemník, který by zde velmi rád zůstal. Oba pokoje jsou dostatečně veliké, neprůchozí, s..

Lokalita: Ciolkovského, Karviná - Rájrezervováno

Prodej, Byty 2+1, 53m² - Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Prodej, Byty 2+1, 53m² - Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Exkluzívně Vám nabízíme ke koupi družstevní byt 2+1 s lodžií, který se nachází ve vyvýšeném přízemí domu po revitalizaci na ulici U Lesa v Karviné-Ráji, v těsném sousedství lesoparku. Tento byt je v původním stavu a ideální pro rekonstrukci dle vlastních představ. Vzhledem ke své orientaci..

Lokalita: U Lesa 781/46, Karviná - Rájrezervováno

Prodej, Byty 3+1,  76 m² - Ostrava Zábřeh, ul. Výškovická

Prodej, Byty 3+1, 76 m² - Ostrava Zábřeh, ul. Výškovická

Nabízíme k prodeji družstevní byt bez možností převodu do osobního vlastnictví na ul. Výškovická, v Ostravě Zábřehu. Byt je po celkové rekonstrukci - omítky, elektřina, podlahy, dveře, WC, koupelna a kuchyň. U bytu je balkón. bytová jednotka se nachází v 7. podlaží ze sedmi. Součástí prodeje je..

Lokalita: Výškovická, Ostrava - Zábřeh2 590 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 53m² - Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Prodej, Byty 2+1, 53m² - Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Nabízíme Vám ke koupi byt v osobním vlastnictví v téměř původním, udržovaném stavu, který se nachází ve 2. patře domu po revitalizaci s výtahem na ulici V Aleji v Karviné-Ráji. Byt se nabízí jako investiční příležitost, kde již 3 roky bydlí bezproblémový nájemník, který zde chce dlouhodobě zůstat...

Lokalita: V Aleji 475/1, Karviná - Rájrezervováno

Pronájem, Byty 1+kk, 25m² - Orlová - Lutyně, ul. Okružní

Pronájem, Byty 1+kk, 25m² - Orlová - Lutyně, ul. Okružní

Nabízíme Vám podnájem družstevního byt 1+kk (garsoniéra) ve vyvýšeném přízemí domu po revitalizaci na ulici Okružní v Orlové. Byt je ihned k nastěhování, nedávno bylo položeno nové lino. Kuchyňská linka je v dobrém stavu, sporák je elektrický. V koupelně s WC je sprchovací kout i umyvadlo. Ideální..

Lokalita: Okružní, Orlová - Lutyně5 600 Kč za měsíc

Prodej, Byty 1+1, 38m² - Karviná - Hranice, ul. Čsl. armády

Prodej, Byty 1+1, 38m² - Karviná - Hranice, ul. Čsl. armády

Nabízíme Vám ke koupi pěkný byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3 patře domu po celkové revitalizaci, s výtahem a bezbariérovým přístupem. Byt nabízíme i s vybavením, je tedy také velmi vhodný jako investice. Pokoj je dostatečně prostorný, bez problémů lze zajistit obývací i..

Lokalita: Čsl. armády 2955/37, Karviná - Hranice895 000 Kč

Pronájem,1+1-Havířov - Podlesí

Pronájem,1+1-Havířov - Podlesí

Ulice Šrámkova patří k nejvyhledávanějším místům v Havířově, devizou park, místo plné zeleně, výborná občanská vybavenost, MHD, škola, školka, nákupní možnosti. Revitalizovaný dům s klidnými sousedy zaručí příjemné bydlení, prostorná bytová jednotka umožní prohlídku po domluvě.

Lokalita: Šrámkova, Havířov - Podlesí6 700 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+kk, 38m² - Karviná - Hranice

Prodej, Byty 2+kk, 38m² - Karviná - Hranice

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+kk, který se nachází v 1. patře domu s výtahem na ulici Divišově v Karviné-Hranicích. V místnostech je položeno lino, byla vyměněna topná tělesa, v koupelně je prostorný sprchovací box (WC za koupelnou). Byt je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak také jako..

Lokalita: Divišova, Karviná - Hranicevolejte makléři