najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato makléře Ing. Bc. Michaela Zwyrtková" odpovídá 45 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Byt 1+1 s balkónem,ul. Karolíny Světlé, Havířov -Podlesí

Byt 1+1 s balkónem,ul. Karolíny Světlé, Havířov -Podlesí

Novinka v nabídce družstevní byt o velikosti 1+1s balkóne v Havířově, Podlesí, v původním stavu s balkónem v 7. podlaží. Možná kreativní rekonstrukce dle Vašich představ, výhodná investice. Devizou atraktivní a žádaná oblast Havířova. Nová plastová okna se žaluziemi a parapety, kuchyňská linka s..

Lokalita: Karolíny Světlé, Havířovprodáno

Rodinný dům, 4+1, Šenov u Ostravy

Rodinný dům, 4+1, Šenov u Ostravy

Klidné bydlení na okraji Šenova, ale i dobrou dostupnost Havířova a Ostravy nabízí nová nemovitost prezentována naší realitní kanceláří. Rodinný dům o velikosti 4+1 s přístavbou, dvojgaráží, je z části podsklepen, rovněž nabízí vlastní přestavbu či realizaci půdních prostor na další obytné pokoje...

Lokalita: Šenovprodáno

Pozemek  pro bydlení,  Havířov - Prostřední Suchá

Pozemek pro bydlení, Havířov - Prostřední Suchá

Hledáte- li vhodné místo pro bydlení,v příjemném okolí rodinné zástavby,je tento rovinatý pozemek určen Vám . Žádaná lokalita devizou,okraj Havířova,veškerá vybavenost v dosahu. Z části oplocen. Sítě na pozemku,nyní zpracován projekt pro výstavbu RD,v případě zájmu, možná dohoda.

Lokalita: Havířov - Prostřední Sucháprodáno

Byt 2+1 v osobním vlastnictví, Havířov

Byt 2+1 v osobním vlastnictví, Havířov

Bytová jednotka na okraji města, v osobním vlastnictví, po kompletní rekonstrukci, interiér nebyl využíván, bez zatížení na listu vlastnictví a umožňující čerpání hypotéky. Nesporné devizy této inzerované nemovitosti ještě potvrzují nízké měsíční náklady cca 2.600,-Kč měsíčně, vysoké roční..

Lokalita: Mládí, Havířovprodáno

Zahrada s chatkou v osobním vlastnictví, Havířov, Bludovice

Zahrada s chatkou v osobním vlastnictví, Havířov, Bludovice

Atraktivní lokalita a dobrá dostupnost MHD je jednou z hlavních předností menší oplocené zahradkářské oblasti na Bludovickém kopci, na okraji Havířova , umožní najít místo k odpočinku během pár minut. V současnosti je zde 14 krásných udržovaných zahrad s posezením nebo vlastní chatkou , devizou..

Lokalita: Havířov - Bludoviceprodáno

Byt v osobním vlastnictví 2+1, Karviná -Ráj

Byt v osobním vlastnictví 2+1, Karviná -Ráj

Nabídka výhodné investice, rovněž možnost okamžitého nastěhování - byt 2+1 v osobním vlastnictví, ve vyhledávané lokalitě Karviné, v místě plném zeleně, výborná občanská vybavenost v dosahu. Dům po revitalizaci, udržován, čistý vchod, vhodný pro klidné bydlení. Interiér po částečné rekonstrukci,..

Lokalita: Horova, Karviná - Rájprodáno

Byt 3+1 s velkou lodžií, ul. Ladova, Havířov

Byt 3+1 s velkou lodžií, ul. Ladova, Havířov

Zajímavá nemovitost -družstevní byt 3+1 s nízkým doplatkem (cca 50.000,-Kč na revitalizaci), neplatíte daň z nabytí. a lodžií s výhledem do zeleně. Atraktivní lokalita s výbornou občanskou vybaveností, blízko lesa.Parkovací místa u domu.Interiér prošel z větší části rekonstrukcí, nový rozvod..

Lokalita: Ladova, Havířovprodáno

Rodinný dům, Havířov - Dolní Datyně

Rodinný dům, Havířov - Dolní Datyně

Představuji rodinný dům s krásnou udržovanou zahradou na okraji Havířova, v zástavbě rodinných domů, vzrostlé stromy zaručují soukromí pro odpočinek, dojezd do centra Havířova cca 7min. Vzrostlé stromy, záhony i květena devizou. V přízemí se nachází garáž, pracovna na nářadí, kde je umístěn..

Lokalita: Havířov - Dolní Datyněprodáno

Byt 3+1 se zasklenou lodžií, Havířov

Byt 3+1 se zasklenou lodžií, Havířov

Nádherný výhled do zeleně, klid a dostatek parkovacích míst zajišťuje ulice Odlehlá na okraji města Havířova, revitalizovaný dům s klidnými sousedy se nachází ve slepé ulici, všechna okna nabízejí pohled do dvora či na nově vybudované hřiště. Občanská vybavenost v dosahu, MHD, škola, školka i..

Lokalita: Odlehlá, Havířovprodáno

Prodej okrasné zahrady s mobilním domem

Prodej okrasné zahrady s mobilním domem

Nabízíme prodej okrasné oplocené zahrady s dobrou dostupností, blízko Havířova i Ostravy.Elektřina voda na pozemku. Součásti vybavený mobilní dům se dvěma ložnicemi, pergola včetně krbu. Příjemné slunné místo s dobrým příjezdem.

Lokalita: Petřvaldprodáno