najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 231 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodiný dům, 110m², Karviná, Louky

Prodej, Rodiný dům, 110m², Karviná, Louky

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 6+kk. Na 1.NP se nachází zádveří, kuchyně spojená s obývacím pokojem s možností vstupu na malou terasu a pergolu, ložnice, pracovna, technická místnost, koupelna společně S WC. Betonovým schodištěm, obložený dřevem se dostaneme na 2.NP, kde jsou dva dětské..

Lokalita: Karviná - Loukyrezervováno

Prodej, Byt 2+kk, 62m², Dětmarovice

Prodej, Byt 2+kk, 62m², Dětmarovice

Byt 2+kk v osobním vlastnictví na 1. patře domu po revitalizaci (2016) se nachází v obci Dětmarovice. Byt prošel celkovou rekonstrukcí – elektro v mědi, voda plast, topení v mědi, dlažby, omítky, koupelna, WC. Byt má obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, samostatné WC,..

Lokalita: Dětmarovicerezervováno

Prodej, Byty 2+1, 44 m² - Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Sládkova

Prodej, Byty 2+1, 44 m² - Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Sládkova

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 a výměře 44 m2 s možností převodu do osobního vlastnictví po částečné rekonstrukci. Rekonstrukce proběhla v kuchyni, kde je nová rohová kuchyňská linka, spíž a plovoucí podlaha. V celém bytě jsou plastová okna se žaluziemi a parapety. V ostatních..

Lokalita: Sládkova, Ostrava - Moravská Ostravarezervováno

Prodej, Byty 1+1, 36m², Ostrava - Poruba

Prodej, Byty 1+1, 36m², Ostrava - Poruba

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 o celkové výměře 36 m2, nacházející se v klidné části obce Ostrava-Poruba. Byt je po částečné rekonstrukci. Nová elektroinstalace, nové omítky, podlahy atd. Dům je po celkové revitalizaci ( plastová okna, zateplení fasády a střechy, nový..

Lokalita: Karla Pokorného, Ostrava1 249 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 4+1, Šenov u Ostravy

Prodej, Rodinný dům 4+1, Šenov u Ostravy

Prodej rodinného domu o velikosti 4+KK s garáží se nachází v Šenově u Ostravy. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s výstupem na terasu. Obývací pokoj je propojený s kuchyní, dále v tomto patře je garáž, technická místnost, koupelna se sprchovým koutem s WC. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde..

Lokalita: Šenov3 600 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 6+2, Petřvald u Karviné

Prodej, Rodinné domy, 6+2, Petřvald u Karviné

Kompletně rekonstruovaný rodinný dům o velikosti 6+2 s dvěma garážemi se nachází v žádané lokalitě v Petřvaldě u Karviné. Jedná se o třípodlažní, zčásti podsklepený dům. Dům má k dispozici dvě bytové jednotky o velikosti 3+1 se samostatným vstupem. (tyto bytovky lze lehce propojit). Zastavěná..

Lokalita: Kovalčíkova, Petřvald4 200 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 5+1 Petřvald

Prodej, Rodinné domy, 5+1 Petřvald

Rodinný dům o velikosti 5+1 s garáží se nachází Petřvaldě u Karviné. Jedná se o dvojpodlažní, celopodsklepený dům. V 1NP. se nachází zádveří, chodba, spíš, kuchyně s jídelním koutem, která je propojená s obývacím pokojem, dále zde je ložnice, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, WC...

Lokalita: Petřvald2 490 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 8+2 Orlová

Prodej, Rodinný dům 8+2 Orlová

Rodinný dům o velikosti 8+2 s dvěma garážemi, dílnou, hospodářskou budovou se nachází v Orlové. Jedná se o dvojpodlažní, z části podsklepený dům. V 1.NP se nachází vstupní předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj a další 4 pokoje, koupelna s vanou, samostatné WC. Schodištěm se dostaneme do..

Lokalita: Orlová3 500 000 Kč

Prodej, Rodinné domy 4+1 Orlová

Prodej, Rodinné domy 4+1 Orlová

Rodinný dům o velikosti 4+1 s garáží se nachází v klidné části Orlové. Kolaudace domu proběhla v roce 1979. V přízemí domu je k dispozici prostorná garáž , kotelna – zde je umístěn kotel na plyn, bojler . Dále je k dispozici prádelna, technická místnost a vstupní hala. Schodištěm se dostaneme do..

Lokalita: Orlová2 490 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 5+1 - Dolní Lutyně

Prodej, Rodinné domy, 5+1 - Dolní Lutyně

Rodinný dům o velikosti 5+1 se dvěma garážemi se nachází v klidné části obce Dolní Lutyně. Jedná se o třípodlažní, celopodsklepený dům. V 1.NP se nachází vstupní předsíň, chodba, kuchyně propojená jídelnou s obývacím pokojem, zde je umístěn krb. Z jídelního prostoru je výstup francouzským oknem na..

Lokalita: Dolní Lutyně3 490 000 Kč