najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 157 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 3+kk, Petřvald u Karviné

Prodej, Rodinné domy, 3+kk, Petřvald u Karviné

Rodinný dům o velikosti 3+kk (v minulosti 4+1) se nachází v Petřvaldu u Karviné. Jedná se o dvojpodlažní celopodsklepený dům. Zastavěná plocha domu je cca 100m2. Dům byl kolaudován v roce 1960. V 1NP. se nachází zádveří, schodiště prostorný obývací pokoj propojen jídelním koutem s kuchyní. Dále v..

Lokalita: Petřvald2 490 000 Kč

Prodej, Chata, 2+kk, Orlová

Prodej, Chata, 2+kk, Orlová

Zděná chata o velikosti 2+kk se nachází v Orlové. Zastavěná plocha chaty je 34m2. Nemovitost je celopodsklepena. V suterénu je k dispozici – zádveří, kuchyně, kotelna, koupelna s vanou. V 1NP. se nachází obývací pokoj s lodžii, samostatné WC. V 2NP. je k dispozici ložnice. Vytápění chaty řešeno..

Lokalita: Orlová920 000 Kč

3+1 v osobním vl., Havířov -Podlesí

3+1 v osobním vl., Havířov -Podlesí

Novinka v nabídce, bytová jednotka v osobním vlastnictví, s krásným výhledem, v žádané lokalitě Podlesí, v místě s dobrou občanskou vybaveností, blízko lesoparku, dětského hřiště, MHD ,kompletní síť obchodů v dosahu. Dům revitalizován, nízké náklady výhodou, 2 byty na patře. Interiér prostorný,..

Lokalita: Kubelíkova, Havířov - Podlesí1 200 000 Kč

Prodej okrasné  zahrady Stonava

Prodej okrasné zahrady Stonava

Neváhejte s prohlídkou zahrady v žádané a klidné lokalitě, parkování možno na pozemku, rovněž blízko MHD. Studna i elektřina samozřejmostí. Zahrada je oplocena, součástí zůstává venkovní kuchyň s posezením , kůlna, domek na nářadí a suché WC. Skvělé využití, možnost pěstování, relaxace v účelné..

Lokalita: Stonava410 000 Kč

Byt 3+1 se zasklenou lodžií, ul. Šípková, Havířov

Byt 3+1 se zasklenou lodžií, ul. Šípková, Havířov

Hledáte -li nemovitost v příjemném prostředí, na okraji města, s výhledem do zeleně, nabízíme novinku prostorné bytové jednotky po částečné rekonstrukci, ihned k nastěhování. Dům po revitalizaci v klidném místě, škola, MHD i ostatní občanská vybavenost v dosahu. Interiér dispozičně upraven,..

Lokalita: Šípková, Havířov - Šumbarkrezervováno

Byt 3+1,ul. Dlouhá třída, Havířov -Podlesí

Byt 3+1,ul. Dlouhá třída, Havířov -Podlesí

Dokončena rekonstrukce! Novinka v nabídce družstevní byt 3+1 v Havířově, Podlesí, v atraktivní a žádané lokalitě, blízkost lesoparku ,zároveň výborná občanská vybavenost s dostatkem parkovacích míst. Dům po sanaci, udržovaný vchod s dobrými sousedy, výtah na patře. Devizou nízké náklady na..

Lokalita: Dlouhá třída, Havířov - Podlesícena k jednání

Prodej, Sklady,200m² - Mosty u Jablunkova

Prodej, Sklady,200m² - Mosty u Jablunkova

Nabízíme k prodeji dům vhodný pro skladové prostory, kanceláře, výrobu. A nachází se vedle areálu Vitaplast. Dům je původně z 60.let, kdy v 80.létech proběhla přestavba a modernizace do současného stavu. Dům má dvě patra a je částečně podsklepený. Je v neudržovaném stavu. Pozemky kolem domu jsou o..

Lokalita: Mosty u Jablunkova1 390 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,4+kk, Těrlicko, 116m²

Prodej, Rodinné domy,4+kk, Těrlicko, 116m²

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v Těrlicku, kousek od Těrlické přehrady. Dům se nachází v klidné slepé ulici. Příjezd po obecní asfaltové silnici. Pozemek má velikost 1017m2 je oplocený - z přední části zděný plot z elektrickou bránou. Dům má dispoziční řešení 3 pokoje, obývací pokoj..

Lokalita: Těrlickoinfo v RK

Prodej ubytovacího objektu- Stará Ves nad Ondřejnicí

Prodej ubytovacího objektu- Stará Ves nad Ondřejnicí

Zavedený penzion U Mlýna, Investiční nemovitost zavedeného penzionu ,blízko cyklostezky, s příjemným posezením , výhodou možnost ubytování pro 18 osob, pořádání oslav,grilování a letních akcí. Součástí bytová jednotka s možností trvalého bydlení.Hlídané parkoviště, dvojgaráž, přenechání..

Lokalita: Stará Ves nad Ondřejnicí7 200 000 Kč

Prodej ubytovacího objektu

Prodej ubytovacího objektu

Zavedený penzion U Mlýna, Investiční nemovitost zavedeného penzionu ,blízko cyklostezky, s příjemným posezením , výhodou možnost ubytování pro 18 osob, pořádání oslav,grilování a letních akcí.Restaurace s venkovni terasou. Součástí bytová jednotka s možností trvalého bydlení.Hlídané parkoviště,..

Lokalita: Opava7 200 000 Kč