najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 78 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 6+2 - Horní Suchá

Prodej, Rodinné domy, 6+2 - Horní Suchá

Rodinný dům o velikosti 6+2 s garáží a hospodářskou budovou se nachází v Horní Suché. Jedná se dvojpodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou 110m2. Kolaudace domu proběhla v roce cca 1970. V přízemí domu se nachází vstupní prostor, chodba, kuchyně, tři pokoje, koupelna, samostatné WC. Schodištěm..

Lokalita: Horní Suchá5 100 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  4646m² - Žermanice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4646m² - Žermanice

Jedná se o prodej pozemku o rozloze 4646m2, v klidné části obce Žermanic. Na pozemku je umístěn rodinný dům cca z roku 1950, který je určený k rekonstrukci či k demolici. K dispozici jsou tyto inženýrské sítě - elektřina, kopaná studna, septik na pozemku, veřejná voda a plyn na hranici pozemku. ..

Lokalita: Žermanice1 200 Kč za m2

Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Haškova

Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Haškova

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 v osobním vlastnictví s lodžií, který se nachází ve 3. patře domu po revitalizaci na ulici Haškově v Karviné-Ráji. Byt v minulosti prošel četnými úpravami, v předsíni je položená dlažba a nachází se zde veliká vestavěná skříň, koupelna byla renovovaná (obklady,..

Lokalita: Haškova, Karviná - Rájrezervováno

Pronájem, Byty 2+1,  56m² - Karviná - Ráj, ul. Březová

Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Březová

Nabízíme Vám podnájem kompletně zařízeného nadstandardního bytu, který se nachází ve 2. patře domu po revitalizaci na ulici Březové v Karviné-Ráji. Dětský pokoj (ložnice) je neprůchozí, je zde patrová postel s úložnými prostory a psacím stolem, plovoucí podlaha, prostor pro hraní i nástěnná..

Lokalita: Březová, Karviná - Rájrezervováno

Prodej, Byty 2+1, 54 m² - Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Gen. Janouška

Prodej, Byty 2+1, 54 m² - Ostrava - Moravská Ostrava, ul. Gen. Janouška

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií o výměře 54 m2 na ulici Generála Janonouška, v Ostravě části Fifejdy. Bytová jednotka je po kompletní a kvalitní rekonstrukci (Podlahy, okna, dveře, kuchyňská linka, jádro, veškeré rozvody). U bytu je lodžie, která je..

Lokalita: Gen. Janouška, Ostrava - Moravská Ostravarezervováno

Pronájem, Kanceláře, 45 m² - Bohumín - Nový Bohumín

Pronájem, Kanceláře, 45 m² - Bohumín - Nový Bohumín

Nabízíme do pronájmu bývalou ordinaci v Bohumíně na ul. Tyršové. Prostory jsou umístěny na 2.NP, k dispozici jsou dvě kanceláře s vybavením. Cena za pronájem je 10.000,- Kč včetně služeb + provize ve výši nájmu.

Lokalita: Tyršova 647, Bohumín - Nový Bohumín10 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinný dům 6+2, 350m² - Karviná

Prodej, Rodinný dům 6+2, 350m² - Karviná

Rodinný dům o velikosti 6+2 se nachází v obci Karviná-Hranice. Dispoziční řešení – v 1. NP se nachází zádveří, samostatné WC, chodba, kuchyně, koupelna, spíž, obývací pokoj, ložnice, dětský pokojík. Dřevěným schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde jsou čtyři pokoje, venkovní zasklená terasa přístupná..

Lokalita: Žižkova, Karvinárezervováno

Byt 1+1, ul. Slunečná, Havířov -Podlesí

Byt 1+1, ul. Slunečná, Havířov -Podlesí

Investiční nemovitost nebo startovací bydlení představuje družstevní byt 1+1 v žádané lokalitě Havířova, Podlesí. Domu po revitalizaci (zateplená fasáda, plastová okna, výtah, střecha) , parkovací místa před domem. V bytové jednotce je elektroinstalace v mědi, úprava koupelny , nová kuchyňská..

Lokalita: Slunečná, Havířov - Podlesírezervováno

Prodej rodinného domu 450 m², pozemek 1203  m² - Albrechtice u Českého Těšína

Prodej rodinného domu 450 m², pozemek 1203 m² - Albrechtice u Českého Těšína

Pro ty, kteří hledají výjimečnost… Krásný, prostorný dům, nádherná, architektem navržená zahrada s pergolou, zapuštěný bazén se zastřešením, výhled na Beskydy, tři koupelny, rohová vířivá vana, bar s vinotékou, výčep, garáž pro dvě auta. Zkrátka luxus, ale zároveň bydlení, kde z každého koutu..

Lokalita: Albrechtice12 900 000 Kč

Prodej, Rodinný domy 4+kk, 141m² - Karviná

Prodej, Rodinný domy 4+kk, 141m² - Karviná

Nabízíme k prodeji rozestavěný rodinný dům s dispozičním řešením 4+kk + krytá venkovní terasa o výměře 10,47m2. V ceně rodinného domu je zateplení 15cm polystyrén, rozvody elektroinstalace, rozvody vody, okna VEKA. Inženýrské sítě tj. veřejná kanalizace, vodovodní přípojka, elektropřipojení jsou..

Lokalita: Svatopluka Čecha, Karvinárezervováno