najdete nás
na Facebooku

Prodej zahrady s chatkou, 343 m² - Karviná - Nové Město, Ev.č.: 02813

1

Popis

Nabízíme Vám ke koupi výjimečnou zahradu s chatkou, která se nachází v zahrádkářské oblasti U Bažantnice v Karviné - Novém Městě.
Zahrada je v osobním vlastnictví a nachází se na ni velmi hezká a mimořádně udržovaná celodřevěná chatka, která prošla v posledních letech průběžnou rekonstrukcí. Chatka disponuje předsíní a obytnou místností s kuchyňskou linkou a krbovými kamny. Před vstupem do chatky se nachází posezení. Za chatou najdeme kůlnu, která je využívána jako sklad vybavení a dílna. Velkou devízou zahrady je přítomnost pitné vody, užitkové vody a elektřiny, zahrada má vlastní vodoměr i elektroměr. Neméně velkou výhodou chatky je pak splachovací WC s vlastní jímkou a sprcha. Voda je rozvedena po chatce, ohřev vody zajišťují průtokové ohřívače. Chatka stojí na ploše 16 m², okolní pozemek náležící k chatce má dalších 327 m². Na krásné udržované zahradě se nachází venkovní betonový krb a v sezóně také velký bazén o průměru cca 4,5 m. Dále zde nalezneme okrasné stromy, keře a květiny a mnoho keřů ovocných.
Zahrádka přímo vybízí k relaxování a každodennímu či víkendovému jak aktivnímu, tak i pasivnímu odpočinku. Vzhledem k vybavení chatky (voda, elektřina, WC, sprcha, krbová kamna) je vhodná téměř k celoročnímu užívaní. Poloha zahrady také nabízí bezproblémový příjezd přímo k chatce i parkováni hned u pozemku.
Pro více informací a prohlídku zahrádky mne kontaktujte.

Mgr. Pavel Sporysch, MBA

Kontaktujte makléře

Mgr. Pavel Sporysch, MBA+420 608 307 917
[email protected]
prodánovčetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaU Bažantnice, Karviná - Nové Město
OkresKarviná
Plocha pozemku343 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva