najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato makléře Mgr. Pavel Sporysch, MBA" odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej garáže, 21 m² - Karviná, ul. Sportovní

Prodej garáže, 21 m² - Karviná, ul. Sportovní

Nabízíme Vám ke koupi garáž po čerstvé kompletní renovaci. Nachází se v blízkosti Karvinské hornické nemocnice, vedle fotbalového stadionu. Nová střešní krytina, zateplený strop 5 cm polystyrenem, perlinka, omítka, nové nátěry stěn i stropu, podlahový nátěr, nátěr vrat i okapu. Vlastní elektroměr...

Lokalita: Sportovní, Karvináprodáno

Prodej zahrady s chatkou, 343 m² - Karviná - Nové Město

Prodej zahrady s chatkou, 343 m² - Karviná - Nové Město

Nabízíme Vám ke koupi výjimečnou zahradu s chatkou, která se nachází v zahrádkářské oblasti U Bažantnice v Karviné - Novém Městě. Zahrada je v osobním vlastnictví a nachází se na ni velmi hezká a mimořádně udržovaná celodřevěná chatka, která prošla v posledních letech průběžnou rekonstrukcí...

Lokalita: U Bažantnice, Karviná - Nové Městoprodáno

Prodej chaty, 43 m² - Tyra

Prodej chaty, 43 m² - Tyra

Nabízíme Vám ke koupi chatu s terasou s číslem evidenčním o velikosti 2+1+veranda, která se nachází v krásném horském prostředí v obci Tyra na úpatí hory Javorový. Chata je jednopodlažní. Za vstupem do chaty se nachází veranda s šatnou, z verandy se dostaneme do hlavní obytné části. V té se..

Lokalita: Třinec - Tyraprodáno

Prodej byt 3+1, 64 m² - Frýdlant nad Ostravicí, ul. Hlavní

Prodej byt 3+1, 64 m² - Frýdlant nad Ostravicí, ul. Hlavní

Hledáte bydlení v dosahu přírody a zároveň s veškerou občanskou dostupností? Nechcete bydlet v panelovém domě? Nabízíme Vám ke koupi byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 2. patře cihlového revitalizovaného domu na ulici Hlavní ve Frýdlantě nad Ostravicí. Byt prošel v roce 2021..

Lokalita: Hlavní, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlantprodáno

Prodej, Chata, 90 m² - Frýdlant nad Ostravicí, ul. Jedličí

Prodej, Chata, 90 m² - Frýdlant nad Ostravicí, ul. Jedličí

Nabízíme Vám ke koupi chatu s číslem evidenčním o velikosti 3+kk+veranda, která se nachází v krásném horském prostředí ve Frýdlantě nad Ostravicí na úpatí Ondřejníku. V přízemí chaty se nachází prostorná veranda s posezením, ze které se vstupuje do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, v tomto..

Lokalita: Jedličí, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlantprodáno

Prodej, Byty 1+1,  37m² - Frýdek-Místek, ul. Janáčkova

Prodej, Byty 1+1, 37m² - Frýdek-Místek, ul. Janáčkova

Nabízíme Vám ke koupi byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v 7. patře domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Janáčkova ve Frýdku-Místku. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, má rozvody elektřiny v mědi, vyzděné bytové jádro, nové podlahy, snížené stropy, štukové omítky,..

Lokalita: Janáčkova, Frýdek-Místek - Místekprodáno

Prodej, Byty 3+1, 70m² - Český Těšín, ul. Kysucká

Prodej, Byty 3+1, 70m² - Český Těšín, ul. Kysucká

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 po rekonstrukci, který se nachází v 5. patře na ulici Kysucká v Českém Těšíně. Byt prošel kompletní vkusnou rekonstrukcí - rozvody elektřiny v mědi, zděné bytové jádro, sádrové omítky v celém bytě, led osvětlení, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC...

Lokalita: Kysucká, Český Těšínprodáno

Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Ostrava - Bělský Les, ul. Horní

Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Ostrava - Bělský Les, ul. Horní

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 2. patře zděného domu ve vyhledávané lokalitě na ulici Horní v Ostravě - Bělském Lese. Byt má rozvody elektřiny v mědi, koupelna a WC jsou samostatné, zděné. Pokoje jsou neprůchozí. Byt disponuje velkým obývacím pokojem,..

Lokalita: Horní, Ostrava - Bělský Lesprodáno

Prodej, Byty 2+1, 63 m² - Český Těšín, ul. Ostravská

Prodej, Byty 2+1, 63 m² - Český Těšín, ul. Ostravská

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1, který se nachází v 8. patře domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Ostravská v Českém Těšíně. Byt je v původním stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Pokoje jsou neprůchozí. Byt disponuje dvěma prostornými lodžiemi. Okna jsou..

Lokalita: Ostravská, Český Těšínprodáno

Prodej, Byty 2+1, 58m² - Český Těšín, ul. Hrabinská

Prodej, Byty 2+1, 58m² - Český Těšín, ul. Hrabinská

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1, který se nachází v 1. patře domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Hrabinská v Českém Těšíně. Byt je v původním udržovaném stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Rozvody elektřiny jsou v mědi, koupelna a WC jsou samostatné, zděné...

Lokalita: Hrabinská, Český Těšínprodáno