najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení" odpovídá 16 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pozemek  pro bydlení,  Havířov - Prostřední Suchá

Pozemek pro bydlení, Havířov - Prostřední Suchá

Hledáte- li vhodné místo pro bydlení,v příjemném okolí rodinné zástavby,je tento rovinatý pozemek určen Vám . Žádaná lokalita devizou,okraj Havířova,veškerá vybavenost v dosahu. Z části oplocen. Sítě na pozemku,nyní zpracován projekt pro výstavbu RD,v případě zájmu, možná dohoda.

Lokalita: Havířov - Prostřední Suchá1 750 000 Kč

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1299 m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1299 m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Nabízíme k prodeji tři pozemky o výměře 1.299m2, 1.292m2 a 1.284m2 v Dolních Marklovicích. Pozemky jsou rovinaté, slunné po celý den. Na nemovitostech byl zřízený vodovodní řad, elektrické přípojky pro každou parcelu, možnost připojení na obecní kanalizaci, vstup, vjezd by byl z obecní cesty...

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice2 150 Kč za m2

Prodej, Pozemek pro bydlení, 4501 m² - Karviná

Prodej, Pozemek pro bydlení, 4501 m² - Karviná

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 4.501m2. Pozemek je slunný, rovinatý. Nemovitost se nachází v obci Karviná. Dle územního plánu je pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu s dodržení ochranného pásma vedení elektrického napětí - cca 2.500m2. Vodovodní řad je v dosahu pozemku, elektrická..

Lokalita: Karviná835 Kč za m2

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1373m² -Orlová

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1373m² -Orlová

Stavební pozemek o velikosti 1373m2 se nachází v obci Orlová. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru. Přístup k pozemku z místní komunikace a po vlastní cestě, ( podílové spoluvlastnictví 1/5¨) . Inženýrské sítě - elektrřina ve výstavbě- smlouvy uzavřeny ,zaplaceny , realizace v režii ČEZ během..

Lokalita: Orlová1 490 000 Kč

Prodej, Pozemek pro bydlení, 664 m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Prodej, Pozemek pro bydlení, 664 m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Momentálně jedny z mála posledních pěkných parcel v okolí Karviné, kde nabízíme k prodeji dva pozemky o výměře 664m2 a 907m2 v obci Dolní Marklovice s vynikající dostupností do karviné a okolí. Nemovitosti jsou rovinaté, slunné. Na pozemku jsou ovocné křoviny a stromy s přístupem po soukromé cestě..

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice2 490 Kč za m2

Prodej, Pozemky pro bydlení,  4800m² - Orlová

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4800m² - Orlová

Stavební pozemek o rozloze 4.800m2 se nachází v klidné části Orlové. Parcela je z části oplocena. Přístup z obecní cesty. Na hranici pozemku voda, elektřina, plyn, kanalizace. Velmi dobrá dostupnost do Ostravy, Karviné či Havířova.

Lokalita: Orlovárezervováno

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1279m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1279m² - Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1.279m2 v lokalitě obce Dolní Marklovice. Pozemek je rovinatý, slunný. Na pozemku je zřízený elektroměrový rozvaděč, vodovodní řad na hranici pozemku, kanalizace na hranici pozemku. Součásti prodeje nemovitosti je vyhotovený projekt na rodinný dům se stavebním..

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice1 990 Kč za m2

Prodej, Pozemek pro bydlení, 2066 m² - Dětmarovice

Prodej, Pozemek pro bydlení, 2066 m² - Dětmarovice

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2.066m2 v obci Dětmarovice. Nemovitost je rovinatá, slunná. Přístup na pozemek je z hlavní cesty přes soukromý pozemek. Na přístupu na pozemek bude zřízené věcné břemeno chůze, jízdy a také bude zajištěné věcné břemeno vedení inženýrských sítí. Z..

Lokalita: Dětmarovice770 Kč za m2

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1050 m² - Šenov

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1050 m² - Šenov

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek k výstavbě rodinného domu o výměře 1050 m2 v obci Šenov, v nově vznikající oblasti na ulici Do Dědiny. Pozemek je rovinatý a obdélníkového tvaru. Na pozemku je elektřina, kanalizace, obecní vodovod. Příjezdová cesta je zajištěná..

Lokalita: Do Dědiny, Šenov1 500 Kč za m2

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1146 m² - Horní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1146 m² - Horní Suchá

Stavební pozemek o výměře cca 1146m2 se nachází v obci Horní Suchá (na hranici s Prostřední Suchou). Rovinatá parcela je s přístupem z obecní cesty. Inženýrské sítě v blízkosti pozemku (plyn, voda, elektřina, kanalizace). Velmi dobrá dostupnost do Havířova a okolních měst.

Lokalita: Horní Suchá2 300 Kč za m2