najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 18 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Bruzovice

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Bruzovice

Bydlení spojené s podnikáním. Rodinný dům – zemědělská usedlost - s bytovou jednotkou o velikosti 3+1 (140 m2) a možným rozšířením o podkroví, s hospodářskou budovou, se nachází v klidné, okrajové části Bruzovic. Jedná se o jednopodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou cca 200m2. V přízemí domu..

Lokalita: Bruzovicerezervováno

Prodej vila, 220 m² - Ostrava - Zábřeh, ul. Věšínova

Prodej vila, 220 m² - Ostrava - Zábřeh, ul. Věšínova

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilu postavenou v roce 1939 na ulici Věšínova v Ostravě Zábřehu ve vilové části u Ostravar Arény a hotelu Clarion. Vila je dvougenerační se dvěma bytovými jednotkami 3+1 se spíži jednotka v , podsklepená a s krásnou prostornou..

Lokalita: Ostrava - Zábřeh9 500 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 3+1, 250 m² - Karviná - Ráj

Prodej, Rodinný dům 3+1, 250 m² - Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 v obci Karviná. Na 1.NP se nachází zádveří, chodba, kuchyně, obývací pokoj s balkonem, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatné WC. Betonovým schodištěm se dostaneme na prostornou půdu, kterou je možné přestavět na bytovou plochu, druh střechy je..

Lokalita: Kubiszova 29/9, Karviná - Ráj3 690 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 5+1, 180 m² - Petrovice u Karviné

Prodej, Rodinný dům 5+1, 180 m² - Petrovice u Karviné

"Vítejte ve svém novém domově! Nabízíme k prodeji atypickou poloroubenku v lokalitě, která splní vaše očekávání. Tato nemovitost se nachází v lokalitě, kde se setkává klid a soukromí s výbornou dostupností do okolních měst a občanské vybavenosti. Tento domov je zcela jedinečný díky svým třem..

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice12 500 000 Kč

Prodej rodinné domy, 4+1, Horní Suchá

Prodej rodinné domy, 4+1, Horní Suchá

Rodinný dům o zastavěné ploše 91m2 se nachází v Horní Suché, v blízkosti jízdarny Pašůvka. Jedná se o dvojpodlažní rodinný dům, kde v přízemí domu se nachází kuchyně propojená s jídelnou a obývacím pokojem, dále je zde zádveří, chodba, koupelna se sprchovým koutem, WC, umývadlo. Francouzským oknem..

Lokalita: Horní Suchá6 780 000 Kč

Prodej chata, 31 m² - Český Těšín - Mistřovice

Prodej chata, 31 m² - Český Těšín - Mistřovice

Nabízíme Vám ke koupi chatu s číslem evidenčním o velikosti 2+kk, která je určena k celoročnímu bydlení a nachází se v Mistřovicích v Českém Těšíně. Zastavěná plocha chaty je 31m2. V přízemí se nachází zádveří, obývací prostor, propojený s kuchyní, dále ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC,..

Lokalita: Český Těšín - Mistřovice2 950 000 Kč

Prodej chata, 27 m² - Karviná - Staré Město

Prodej chata, 27 m² - Karviná - Staré Město

Na prodej nabízíme útulnou zateplenou chatu s číslem evidenčním, situovanou v klidné lokalitě, ideální pro rekreační pobyt. Hlavní vlastnosti nemovitosti: Zateplená chata: 10 cm polystyrenu zajišťuje tepelnou izolaci. Plastová okna poskytují izolaci s minimální údržbou. Střešní krytina:..

Lokalita: Karviná - Staré Město1 990 000 Kč

Prodej rodinné domy, 100 m² - Chotěbuz, ul. U Mlýnky

Prodej rodinné domy, 100 m² - Chotěbuz, ul. U Mlýnky

Nabízíme Vám ke koupi patrový rodinný dům, který se nachází na ulici U Mlýnky v Chotěbuzi s velice dobrou dopravní dostupností do nedalekého Českého Těšína či Karviné. V přízemí domu se nachází kuchyňská linka v prostoru, který otevřeně přechází v obývací pokoj, dále se v přízemí nachází další..

Lokalita: Chotěbuzrezervováno

Prodej, Chata, 62 m² - Nýdek

Prodej, Chata, 62 m² - Nýdek

Nabízíme Vám ke koupi zděnou podsklepenou chatu s evidenčním číslem na pozemku o ploše 473 m² , která se nachází v Nýdku, v klidné a žádané lokalitě cca 2 minuty autem od hlavní cesty, ideální pro rodinnou rekreaci. Chata je prakticky v původním stavu, vhodná k úpravám dle vlastních představ...

Lokalita: Nýdek 151 400 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 5+2, 230 m² - Ostrava, Michalkovice

Prodej, Rodinný dům 5+2, 230 m² - Ostrava, Michalkovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozičním řešením 5+2. V přízemí domu se nachází kuchyně se spíží, obývací pokoj, dětský pokoj, sprchovací kout společně s WC. Na 2.NP se nachází zádveří, chodba, prostorná kuchyně spojená s obývacím pokojem, dále ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou a se..

Lokalita: Panská, Ostrava - Michálkovicevolejte makléři