najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 49 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 5+1, Stonava

Prodej, Rodinné domy, 5+1, Stonava

Rodinný dům o velikosti 5+1 se nachází v klidné části Stonavy. K nemovitosti náleží zahrada o velikosti 1014m2. V přízemí domu je k dispozici zádveří, chodba, kuchyně, dva pokoje, 2x koupelna se sprchovým koutem, 2x samostatné WC, prádelna. Schodištěm se dostaneme do 2NP. kde jsou k dispozici 3..

Lokalita: Stonava1 590 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 3+1, Havířov-Prostřední Suchá, 110m2

Prodej, Rodinné domy, 3+1, Havířov-Prostřední Suchá, 110m2

Nabízíme k prodeji dům kolaudovaný v 90. létech v blízkosti centra Havířova. V přízemí domu se nachází vstupní hala, garáž, dílna, místnost na potraviny, prádelna. V prvním patře se nachází obývací pokoj, kuchyň se spíží, koupelna, wc a dva další pokoje. V celém prvním patře a částečně v přízemí je..

Lokalita: Havířovrezervováno

Prodej, Rodinné domy, 3+1, 170m², Dolní Tošanovice

Prodej, Rodinné domy, 3+1, 170m², Dolní Tošanovice

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v centru Dolních Tošanovic. Dům má velikost 3+1 a nachází se na klidném místě. U domu je udržovaná zahrada s ovocnými stromy, skleníkem, pergolou a venkovním bazénem. Dům je po celkové rekonstrukci, zateplení fasády, nová střech, okna, vytápění atd. Je možné se..

Lokalita: Dolní Tošanovicerezervováno

Prodej, Rodinné domy, 4+1, Těrlicko, 146m²

Prodej, Rodinné domy, 4+1, Těrlicko, 146m²

Nabízíme k prodeji dům v centru obce Těrlicko o velikosti 4+1. Dům je ve výborném technickém stavu. V přízemí se nachází 4 pokoje, kuchyň s jídelnou a vstupem na balkon, koupelna, wc. V suterénu se nachází garáž, prádelna, spižírna, šatna, a krbová místnost se vstupem na terasu. Zahrada je menší..

Lokalita: Těrlicko2 990 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 400m²,  Karviná-Ráj

Prodej, Rodinný dům, 400m², Karviná-Ráj

Nabízíme k prodeji rodinný dům kolaudovaný v roce 2001 o velikosti 7+2. Na 1.NP v současné době se nachází dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a další bytová jednotka o velikosti 5+1, která je rozdělená na patro – 1.NP kuchyně, jídelní kout, obývací pokoj – k dispozici krb, zimní zahrada,..

Lokalita: Karviná8 499 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 290m², Karviná

Prodej, Rodinný dům, 290m², Karviná

Rodinný dům o velikosti 6+2 se nachází v atraktivní lokalitě Karviná-Ráj. Na 1.NP se nachází zádveří, kuchyně, spíž, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna, samostatné WC, 1x technická místnost. Betonovým schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde je kuchyně, spíž, obývací pokoj, dětský pokoj,..

Lokalita: Karviná2 299 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 80m², Horní Suchá

Prodej, Rodinné domy, 80m², Horní Suchá

Nabízíme k prodeji cihlový dům v Horní Suché. Dispoziční řešení je 2+1, koupelna, spižírna, půdní prostor. Dům je v původním stavu. Na domě jsou vyměněné částečně krovy, elektřina je částečně v mědi, dům je podřezaný a nově izolovaný. Zahrada je oplocená, prostorná. Na pozemku se nachází dále..

Lokalita: Brigádnická, Horní Suchárezervováno

Prodej, Rodinný dům, 180m², Petrovice u Karviné

Prodej, Rodinný dům, 180m², Petrovice u Karviné

Rodinný dům o velikost 4+1 se nachází v obci Petrovice u Karviné - Dolní Marklovice. Na 1.NP se nachází zádveří, chodba, kuchyně, prostorný obývací pokoj s venkovní terasou a krbem, koupelna společně s WC. Dřevěným schodištěm se dostaneme na 2.NP, kde je ložnice a dva pokoje. Dále je na tomto..

Lokalita: Petrovice u Karviné - Dolní Marklovicerezervováno

Prodej, Rodinný dům, 120m², Bohumín

Prodej, Rodinný dům, 120m², Bohumín

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 v obci Bohumín. Nemovitost prošla rozsáhlou rekonstrukcí, další konečnou rekonstrukci je možné si dodělat podle svých představ. Na 1.NP se nachází zádveří, koupelna společně s WC, kuchyně, obývací pokoj, ložnice a další dva pokoje s možností vstupu na..

Lokalita: Bohumín - Záblatí2 120 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 8+2 Orlová

Prodej, Rodinný dům 8+2 Orlová

Rodinný dům o velikosti 8+2 s dvěma garážemi, dílnou, hospodářskou budovou se nachází v Orlové. Jedná se o dvojpodlažní, z části podsklepený dům. V 1.NP se nachází vstupní předsíň, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj a další 4 pokoje, koupelna s vanou, samostatné WC. Schodištěm se dostaneme do..

Lokalita: Orlovárezervováno