najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 3 + KK, Dolní Lutyně

Prodej, Rodinný dům, 3 + KK, Dolní Lutyně

Řadový dům o velikosti 3 + KK s terasou se nachází v klidné části obce Dolní Lutyně. Obytná plocha domu je 96m², terasa 28m2. Dispoziční řešení domu – zádveří, chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyní a výstupem na slunečnou terasu, dále zde máme dva pokoje, samostatné WC, koupelnu s vanou,..

Lokalita: Dolní Lutyně2 630 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,4+1, 150m², Havířov-Prostřední Suchá

Prodej, Rodinné domy,4+1, 150m², Havířov-Prostřední Suchá

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v blízkosti centra Havířova. Dům je po kompletní nadstandartní rekonstrukci. V přízemí domu se nachází před vstupem do domu zastřešená terasa, dále chodba, wc s umyvadlem, prostorný obývací pokoj s krbem se vstupem na balkon a zahradu, kuchyň s vestavěnými..

Lokalita: Havířov3 990 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 160m², Karviná, Ráj

Prodej, Rodinný dům, 160m², Karviná, Ráj

Rodinný dům s dispozičním řešením 2,5+kk na 1.NP a 2,5+1 na 2.NP nabízíme na atraktivním místě obce Karviná-Ráj. Vstupem přes zádveří projdeme chodbou do prostorného obývacího pokoje spojený s kuchyňským koutem, dále v přízemí domu je ložnice, pracovna nebo šatní prostor, koupelna společně s WC...

Lokalita: Karviná3 390 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, dvougenerační, Těrlicko,  200m²

Prodej, Rodinné domy, dvougenerační, Těrlicko, 200m²

Nabízíme k prodeji řadový dům v centru obce Těrlicko. Dům má dvě bytové jednotky o velikosti 1+kk a 4+1. Každá bytová jednotka má svůj vlastní vchod. Bytová jednotka o velikosti 1+kk se nachází v přízemí se vstupem přes zasklenou lodžii na zahradu, má koupelnu se sprchovým koutem a wc. Druhá bytová..

Lokalita: Těrlicko - Horní Těrlicko2 150 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,3+1, 100m² - Lučina

Prodej, Rodinné domy,3+1, 100m² - Lučina

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru obce Lučina. Dům je v udržovaném stavu. Stavěný na konci 50.let. V přízemí domu se nachází kuchyň se spíží, obývací pokoj, vstup na zahradu, wc, schodiště do I.NP. V patře domu se nachází 2 pokoje, koupelna. Na půdě lze vybudovat další pokoje. Dům je celý..

Lokalita: Lučina1 850 000 Kč