najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+1" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 3+1, 59 m² - Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Pronájem, Byty 3+1, 59 m² - Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme Vám podnájem družstevního bytu 3+1 se zasklenou velkou lodžií, který se nachází ve 2. patře domu po revitalizaci na ulici Na Kopci v Karviné-Mizerově. V bytě je rohová kuchyňská linka s dostatkem úložného prostoru, elektrický sporák, prostor pro pračku i ledničku. V bytě jsou plovoucí..

Lokalita: Na Kopci 2122/53, Karviná - Mizerovrezervováno

Prodej bytu 3+1, 66 m² - Kopřivnice, ul. Kadláčkova

Prodej bytu 3+1, 66 m² - Kopřivnice, ul. Kadláčkova

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 po rekonstrukci, který se nachází ve vyvýšeném přízemí revitalizovaného domu na ulici Kadláčkova v Kopřivnici. Byt prošel v loňském roce vkusnou rekonstrukcí. Bytové jádro je zděné, koupelna a WC jsou samostatné. Velká kuchyňská linka vyrobená na míru...

Lokalita: Kadláčkova, Kopřivnice2 750 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 65 m², ul Gen. Píky, Ostrava

Prodej, Byty 3+1, 65 m², ul Gen. Píky, Ostrava

Hledáte bydlení v centru Ostravy, abyste to měli blízko do práce, za kulturou nebo na nákupy? Nabízíme Vám ke koupi slunný byt 3+1 v žádané lokalitě, na ulici Generála Píky. Byt je v osobním vlastnictví s balkónem a nachází se ve 12. patře domu po celkové revitalizaci (zateplení, plastová..

Lokalita: Gen. Píky, Ostravarezervováno

Prodej bytu 3+1,  79 m² - Karviná - Ráj, ul. Borovského

Prodej bytu 3+1, 79 m² - Karviná - Ráj, ul. Borovského

Nabízíme Vám ke koupi byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v 8. patře domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Borovského v Karviné - Ráji. Byt disponuje prostornou kuchyní s rohovou kuchyňskou linkou, koupelna a WC jsou samostatné. Všechny pokoje jsou neprůchozí. Z..

Lokalita: Borovského, Karviná - Rájrezervováno

Prodej bytu 3+1,  77 m² - Karviná - Ráj, ul. Sovova

Prodej bytu 3+1, 77 m² - Karviná - Ráj, ul. Sovova

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 s velkou lodžií, který se nachází ve vyvýšeném přízemí domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Sovova v Karviné - Ráji. Byt prošel vkusnou rekonstrukcí, kterou bylo změněno dispoziční řešení na velmi prostorné 2+1. Je zde samozřejmě možnost..

Lokalita: Sovova, Karviná - Ráj2 049 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 67m² - Český Těšín

Prodej, Byty 3+1, 67m² - Český Těšín

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1, který se nachází v 5. patře domu po revitalizaci na ulici Okružní v Českém Těšíně. Byt je v původním udržovaném stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Rozvody elektřiny jsou v mědi. Byt disponuje lodžií. Okna jsou orientována na východ a jih. K..

Lokalita: Okružní, Český Těšín1 349 000 Kč

Prodej bytu 3+1, 65 m² - Orlová - Lutyně, ul. F. S. Tůmy

Prodej bytu 3+1, 65 m² - Orlová - Lutyně, ul. F. S. Tůmy

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1, který se nachází v 5. patře domu po revitalizaci na ulici F. S. Tůmy v Orlové. Byt disponuje prostornou kuchyní s rohovou kuchyňskou linkou, koupelna a WC jsou samostatné, zděné. Z obývacího pokoje vede vstup na velkou prosklenou lodžii s krásným výhledem..

Lokalita: F. S. Tůmy, Orlová - Lutyně1 399 000 Kč