najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+1" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Byt 3+1 se zasklenou lodžií, Havířov

Byt 3+1 se zasklenou lodžií, Havířov

Nádherný výhled do zeleně, klid a dostatek parkovacích míst zajišťuje ulice Odlehlá na okraji města Havířova, revitalizovaný dům s klidnými sousedy se nachází ve slepé ulici, všechna okna nabízejí pohled do dvora či na nově vybudované hřiště. Občanská vybavenost v dosahu, MHD, škola, školka i..

Lokalita: Odlehlá, Havířov1 450 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 67m² - Český Těšín

Prodej, Byty 3+1, 67m² - Český Těšín

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1, který se nachází v 5. patře domu po revitalizaci na ulici Okružní v Českém Těšíně. Byt je v původním udržovaném stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Rozvody elektřiny jsou v mědi. Byt disponuje lodžií. Okna jsou orientována na východ a jih. K..

Lokalita: Okružní, Český Těšín1 489 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Kosmonautů

Prodej, Byty 3+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Kosmonautů

Za použití fotografií prodávajícího si Vám dovoluji nabídnout ke koupi družstevní byt 3+1, který se nachází ve 3. patře domu po celkové revitalizaci na ulici Kosmonautů v Karviné-Ráji, vedle prodejny domácích potřeb Esam. Z bytu je výhled na 3 světové strany (východ, jih a západ). Jedná se o..

Lokalita: Kosmonautů, Karviná - Ráj1 290 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 67m² - Český Těšín, ul. Okružní

Prodej, Byty 3+1, 67m² - Český Těšín, ul. Okružní

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1, který se nachází ve 3. patře domu po revitalizaci na ulici Okružní v Českém Těšíně. Byt je v původním stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Rozvody elektřiny jsou v mědi. Byt disponuje lodžií. Okna jsou orientována na sever a východ. K bytu náleží..

Lokalita: Okružní, Český Těšín1 399 000 Kč

Prodej, Byty 3+1, 68m² - Ostrava, ul. Norberta Frýda

Prodej, Byty 3+1, 68m² - Ostrava, ul. Norberta Frýda

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 3+1 s možností převodu do osobního vlastnictví, který se nachází ve 3. patře domu ve vyhledávané lokalitě na ulici Norberta Frýda v Ostravě. Byt je v původním udržovaném stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Koupelna a WC jsou samostatné. Byt disponuje..

Lokalita: Norberta Frýda, Ostrava - Dubina2 569 000 Kč