najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 2+1" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+1, 50m² - Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci.

Pronájem, Byty 2+1, 50m² - Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci.

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný byt 2+1 s balkónem, který se nachází ve 4. patře domu po revitalizaci v blízkosti křižovatky ulic Borovského a Na Kopci. Byt je volný ihned a vhodný k dlouhodobému pronájmu. Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem (velmi prostorným). Nachází se zde veliká..

Lokalita: Na Kopci, Karviná - Mizerov8 400 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+1, 61 m² - Český Těšín, ul. Slezská

Prodej, Byty 2+1, 61 m² - Český Těšín, ul. Slezská

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1, který se nachází ve 2. patře domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Slezská v Českém Těšíně. Byt má rozvody elektřiny v mědi, koupelna a WC jsou samostatné, zděné. Kuchyňská linka vyrobená na míru. Byt disponuje komorou, z obývacího pokoje..

Lokalita: Slezská, Český Těšín1 889 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 54m² - Ostrava - Zábřeh, ul. Patrice Lumumby

Prodej, Byty 2+1, 54m² - Ostrava - Zábřeh, ul. Patrice Lumumby

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji družstevní byt bez možností převodu do osobního vlastnictví o velikosti 2+1 a výměře 54 m2 na ulici Patrice Lumumby v Ostravě Zábřehu. Byt se nachází ve 4 podlaží ze 4 v domě, kde je pouze 12 bytových jednotek. Byt je po částečné rekonstrukci -..

Lokalita: Patrice Lumumby, Ostrava - Zábřeh2 100 000 Kč

Pronájem, Byty 2+1,  56m² - Karviná - Ráj, ul. Březová

Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Karviná - Ráj, ul. Březová

Nabízíme Vám podnájem kompletně zařízeného nadstandardního bytu, který se nachází ve 2. patře domu po revitalizaci na ulici Březové v Karviné-Ráji. Dětský pokoj (ložnice) je neprůchozí, je zde patrová postel s úložnými prostory a psacím stolem, plovoucí podlaha, prostor pro hraní i nástěnná..

Lokalita: Březová, Karviná - Rájrezervováno

Prodej, Byty 2+1, 58m² - Karviná - Ráj, ul. Dačického

Prodej, Byty 2+1, 58m² - Karviná - Ráj, ul. Dačického

Exkluzívně Vám nabízíme ke koupi družstevní byt 2+1 po rekonstrukci s nadstandardní lodžií, který se nachází ve 3. patře domu po celkové revitalizaci na ulici Dačického v Karviné-Ráji. V předsíni je veliká vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru, položena je zde plovoucí podlaha jako v celém..

Lokalita: Dačického, Karviná - Rájrezervováno

Bytová jednotka 2+1, ul. Okružní, Havířov

Bytová jednotka 2+1, ul. Okružní, Havířov

Bytová jednotka k okamžitému nastěhování bez nutných úprav, dobrá investiční nemovitost - nově inzerovaný družstevní byt 2+1 v domě po revitalizaci, s parkovacími místy, i dobrou dostupností MHD, školy, školky, zdravotního střediska. Interiér prošel rekonstrukcí, částečně elektřina v mědi,..

Lokalita: Okružní, Havířov1 390 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 63 m² - Český Těšín, ul. Ostravská

Prodej, Byty 2+1, 63 m² - Český Těšín, ul. Ostravská

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt 2+1, který se nachází v 8. patře domu po revitalizaci ve vyhledávané lokalitě na ulici Ostravská v Českém Těšíně. Byt je v původním stavu vhodný k úpravám dle vlastních představ. Pokoje jsou neprůchozí. Byt disponuje dvěma prostornými lodžiemi. Okna jsou..

Lokalita: Ostravská, Český Těšín1 440 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Ostrava - Bělský Les, ul. Horní

Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Ostrava - Bělský Les, ul. Horní

Nabízíme Vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 2. patře zděného domu ve vyhledávané lokalitě na ulici Horní v Ostravě - Bělském Lese. Byt má rozvody elektřiny v mědi, koupelna a WC jsou samostatné, zděné. Pokoje jsou neprůchozí. Byt disponuje velkým obývacím pokojem,..

Lokalita: Horní, Ostrava - Bělský Lesrezervováno

Pronájem, Byty 2+1, 54m² - Karviná - Ráj, ul. Školská

Pronájem, Byty 2+1, 54m² - Karviná - Ráj, ul. Školská

Nabízíme Vám k podnájmu pěkný družstevní byt 2+1 po částečné rekonstrukci, který se nachází ve 3. patře domu po celkové revitalizaci na ulici Školské v Karviné-Ráji. Byt má 2 dostatečně veliké, neprůchozí pokoje, chodbu s prostorem pro vestavěnou skříň, nové interiérové dveře včetně posuvných dveří..

Lokalita: Školská, Karviná - Ráj8 500 Kč za měsíc