najdete nás
na Facebooku

Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato makléřky Martina Hladíková/ Pawłowská" odpovídá 32 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, rodinný dům, 3+1, Horní Těrlicko

Prodej, rodinný dům, 3+1, Horní Těrlicko

Rodinný dům typu pasivního domu o velikosti 3+1 je umístěn v blízkosti Těrlické přehrady s dobrou dostupnosti na MHD. V přízemí domu se nachází velká vstupní veranda (terasa), ze které lze příčkou získat ještě jeden pokoj navíc, wc s umyvadlem, obývací pokoj s krbem, kuchyň, spíž, koupelna s wc. S..

Lokalita: Těrlicko - Horní Těrlickoprodáno

Prodej, Rodinné domy, Horní Suchá, 150m² -

Prodej, Rodinné domy, Horní Suchá, 150m² -

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru Horní Suché v klidné části obce. Dům je stavěný v 80.létech. Dům je v původní stavu, ale udržovaný. V domě se nacházejí dvě stejné bytové jednotky o velikosti 2+1 s koupelnou, wc a menší halou. V prvním patře má bytová jednotka plastová okna a novou koupelnu..

Lokalita: Horní Sucháprodáno

Prodej, Rodinné domy, 160m², Horní Bludovice

Prodej, Rodinné domy, 160m², Horní Bludovice

Nabízíme novostavbu v Prostředních Bludovicích. Dům byl kolaudovaný v roce 2012. Je stavěný z porothermu 43 cm, zateplený 10cm granitovým polystyrenem, fasáda je omyvatelná, střešní krytina je betonová Bramac. Dům je napojený na vodovodní přípojku, má i vlastní vrt vody, kdy voda z vrtu je..

Lokalita: Horní Bludovice - Prostřední Bludoviceprodáno

Prodej, Chata, Havířov-Prostřední Suchá, 40m²

Prodej, Chata, Havířov-Prostřední Suchá, 40m²

Nabízíme k prodeji chatu s číslem evidenčním v Prostřední Suché. Chata postavena typem dřevostavby je na betonových patkách. V chatě je přivedená elektřina, voda. Vytápí se klimatizací nebo kamny na dřevo. V chatce je veranda zateplená, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a..

Lokalita: Havířov - Prostřední Sucháprodáno

Prodej, Rodinné domy,150m2, Těrlicko

Prodej, Rodinné domy,150m2, Těrlicko

Nabízíme Vám rodinný dům v centru obce Těrlicka. Dům je v původním, ale velice zachovalém stavu. Kolaudace domu cca 1968. Pozemek je rovinatý, celý den prosluněný. Dům se skládá ze dvou bytových identických jednotek o velikosti 3+1 s koupelnou a wc. Dům je svými dispozicemi velice jednoduché..

Lokalita: Těrlicko - Horní Těrlickoprodáno

Prodej, Chata, 50m², Havířov-Životice

Prodej, Chata, 50m², Havířov-Životice

Nabízíme k prodeji zděnou chatu o velikosti 50m2 v Havířově-Životicích na ul. Ovocná. Chata je na pozemku o velikosti 440m2 s vlastním stáním pro jedno auto. Chata je napojena na vodovod, elektřina je v hliníku, odpad řešený žumpou. Chata je částečně podsklepená, v sklepních části je malá dílna a..

Lokalita: Havířov - Životiceprodáno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 7160m2, Těrlicko

Prodej, Pozemky pro bydlení, 7160m2, Těrlicko

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení o velikosti 7160m2. Ke stavbě rodinného domu je určen pozemek o velikosti 1086m2, dále se pozemek skládá z louky, rybníku, lesa. Vše je oplocené. Voda k pozemku je cca 300m, elektřinu u pozemku. Pozemek je vhodný pro milovníky klidu a přírody.

Lokalita: Větrná, Těrlickoprodáno

Prodej, Pozemky k bydlení, Havířov-Město, 2726 m²

Prodej, Pozemky k bydlení, Havířov-Město, 2726 m²

Nabízíme k prodeji parcelu o velikosti 2726m2 pro stavbu 3 rodinných domů nebo pro stavbu řadovek a nebo pro jeden rodinný dům v lukrativní části Havířova - Města na ul.Selská. Veškeré sítě jsou při pozemku, voda, kanalizace, elektřina, plyn. Na pozemku se nachází budova určena k demolici.

Lokalita: Selská, Havířov - Městoprodáno

Prodej, Pozemek pro bydlení,  Horní Bludovice, 1385 m²

Prodej, Pozemek pro bydlení, Horní Bludovice, 1385 m²

Nabízíme k prodeji pozemek v Horních Bludovicích v části Osekovice s výhledem do krajiny. Pozemek má příjezd z obecní cesty. Na pozemek je vyvedená elektřina, voda je vyvedena na pozemek.

Lokalita: Horní Bludoviceprodáno

Prodej, Rodinné domy, 4+1, Albrechtice, 150m²

Prodej, Rodinné domy, 4+1, Albrechtice, 150m²

Nabízíme k prodeji dřevostavbu (okál) rodinného domu v Albrechticích (oblast Pacalůvka). Dům má v přízemí bytovou jednotku o velikosti 4+1, nachází se zde, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, 3 pokoje, koupelna s wc a samostatné wc. Dům prošel částečnou rekonstrukcí –..

Lokalita: Albrechticeprodáno